War Thunder background
Tankový fotbal 2023

Dámy a pánové!

Rádi bychom vás pozvali na speciální fotbalovou akci s tanky ve War Thunderu! Vyzkoušíte si přepracovanou fyziku interakce tanku s míčem a také novou brankářskou mechaniku, která vám umožní získávat body za mise a postupovat vzhůru skrze brankářské úspěchy!

Od 15. března 17:00 do 17. března 16:45 jsou k dispozici tréninky bez progresu úspěchů, které vám pomohou připravit se na soutěž.

Od 17. března 17:00 do 1. dubna 6:00 jsou k dispozici každodenní fotbalové zápasy: od 17:00-23:00 SEČ a 1:00-6:00 SEČ.

Připojte se k zápasům 3v3 pro jednotlivé hráče nebo doveďte svůj tým k vítězství v týmových zápasech 4v4. Úhyb! Skok! Střela! Získejte odměny!

Ceny

Za každý cíl, asistenci nebo zákrok získáte body úspěchu. Nasbírejte požadovaný počet bodů a získejte ceny!

Za 10 a 25 bodů jeden z fotbalových emblémů

Jeden z fotbalových emblémů
Za 50 bodů dekorace „Nejlepší útočník roku 2023“.

Dekorace „Nejlepší útočník 2023“.
Za 200 bodů Profilový obrázek „Řidič týmu Tygrů“

Profilový obrázek „Řidič týmu Tygrů“
Za 100 bodů načítací obrazovka „Tankový fotbal – Inspirace“

Načítací obrazovka „Tankový fotbal – Inspirace“
Za 300 bodů kupón na jeden z emblémů:

Kupón na jeden z emblémů: Vlajka týmu „Draci“ nebo vlajka týmu „Tygři“.

Podrobnosti

• Podrobnosti o jednotlivých úkolech a sledování svého pokroku získáte kliknutím na svou přezdívku, výběrem možnosti „Úspěchy → Tankový fotbal“.
  • Kupóny na emblémy týmových vlajek, fotbalové kamufláže pro M551 a kupóny na zlaté dekorace lze prodávat na Burze.
  • Hráči na PlayStation a Xbox mohou vyměnit každý kupón, který obdrží, za 100 Dluhopisů.
  • Odměny lze zakoupit v okně Úspěchy do 3. dubna 13:00.
  • Herní tituly pro 50 nejlepších hráčů v každé kategorii budou rozděleny do 7. dubna.

Pravidla zápasu

• Zápas sestává ze dvou poločasů po 5 minutách. Počítá se pouze čistý herní čas.
  • Při remíze dostanou hráči další poločasy po 1,5 minutě. Pokud je po skončení prodloužení stále remíza, nevyhrává ani jeden z týmů.
  • Pro předčasné vítězství v zápase v režimu „3v3“ musíte mít náskok 3 góly.
  • Pro předčasné vítězství v zápase v režimu „4v4“ musíte mít náskok 5 gólů.
Získejte PLZ 83-130 v akci Inferno Cannon!