- For PC
- For MAC
- For Linux
- OS: Windows 10 (64 bit)
- Procesor: Dual-Core 2.2 GHz
- Pamięć: 4GB
- Karta graficzna: Karta obsługująca DirectX 11: AMD Radeon 77XX / NVIDIA GeForce GTX 660. Minimalna rozdzielczość to 720p
- Połączenie sieciowe: Internet szerokopasmowy
- Dysk twardy: 22.1 GB (minimalny klient)
- OS: Windows 10/11 (64 bit)
- Procesor: Intel Core i5 lub Ryzen 5 3600
- Pamięć: 16 GB
- Karta graficzna: Karta obsługująca DirectX 11: Nvidia GeForce 1060 lub lepsza, Radeon RX 570 lub lepsza
- Połączenie sieciowe: Internet szerokopasmowy
- Dysk twardy: 62.2 GB (pełny klient)
- OS: Mac OS Big Sur 11.0 lub nowszy
- Procesor: Core i5, minimum 2.2GHz (Xeon nie jest wspierany)
- Pamięć: 6 GB
- Karta graficzna: Intel Iris Pro 5200 (Mac) lub podobna od AMD/Nvidia. Minimalna rozdzielczość to 720p.
- Połączenie sieciowe: Internet szerokopasmowy
- Dysk twardy: 22.1 GB (minimalny klient)
- OS: Mac OS Big Sur 11.0 lub nowszy
- Procesor: Intel Core i7 (Xeon nie jest wspierany)
- Pamięć: 8 GB
- Karta graficzna: Radeon Vega II lub lepsza
- Połączenie sieciowe: Internet szerokopasmowy
- Dysk twardy: 62.2 GB (pełny klient)
- OS: Ostatnie wydania 64bit Linux
- Procesor: Dual-Core 2.4 GHz
- Pamięć: 4 GB
- Karta graficzna: NVIDIA 660 z nowymi sterownikami (nie starsze niż 6 miesięcy) / podobna od AMD z nowymi sterownikami (nie starsze niż 6 miesięcy) (minimalna rozdzielczość to 720p) ze wsparciem Vulkan
- Połączenie sieciowe: Internet szerokopasmowy
- Dysk twardy: 22.1 GB (minimalny klient)
- OS: Ubuntu 20.04 64bit
- Procesor: Intel Core i7
- Pamięć: 16 GB
- Karta graficzna: NVIDIA 1060 nowymi sterownikami (nie starsze niż 6 miesięcy) / podobna od AMD z nowymi sterownikami (nie starsze niż 6 miesięcy) (minimalna rozdzielczość to 720p) ze wsparciem Vulkan
- Połączenie sieciowe: Internet szerokopasmowy
- Dysk twardy: 62.2 GB (pełny klient)
Dzisiaj omówimy zmianę wyglądu map Rzeka Popiołu, 38 Równoleżnik i Ardeny (Zima) oraz przedstawimy aerofiniszery!
Mapy bitew naziemnych
Aktualizacja „Heavy Cavalry” to świetna wiadomość dla czołgistów i pilotów! Na początek chcielibyśmy zaprezentować pierwsze zrzuty ekranu z map bitew lądowych. Środowisko, obiekty, budynki i drogi zostały całkowicie przeprojektowane dla 38 Równoleżnika i Rzeki Popiołu, a także zostanie dodana nowa wersja zimowej mapy Ardenów. Na wszystkich mapach staraliśmy się zachować nawigację i rozgrywkę, do których gracze są przyzwyczajeni, jednocześnie wprowadzając znaczącą aktualizację wizualną mającą na celu stworzenie bardziej realistycznego, klimatycznego i kinowego środowiska walki. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!
Rzeka Popiołu
38 Równoleżnik
Ardeny (Zima)
Łapacze samolotów
Kolejną dobrą wiadomością jest wprowadzenie aerofiniszerów na lotniskach! Aerofiniszer to układ połączonych szeregowo lin, podłączonych do układu hamulcowego, który ułatwia hamowanie samolotu na pokładach lotniskowców i krótkich pasach. Samolot wyposażony w hak hamujący zaczepia się o jedną lub więcej połączonych szeregowo lin, co znacznie skraca drogę lądowania. Teraz na lądowych lotniskach dla samolotów z hakiem hamującym zostanie on uruchomiony automatycznie po opuszczeniu podwozia — domyślnie naciśnij „G”, aby opuścić podwozie!













Komentarze (6)
szkoda że nie naprawiacie balansu bitew już rzygam tymi jednostronnymi bitwami co kończą się w 5 min kiedyś tak nie było i co gorsza ignorujecie coś tak ważnego to się nie dziwcie że ta gra dostaje tyle negatywnych komentarzy, pozytywne macie ok za to co robicie dobrze i tak samo negatywne za to co psuje tą grę... najprostsze pytanie do twórców czy 5 min bitwy sc-fi bez balansu to jest to czego chcecie ? osobiście wole 1 fajną bitwę niż 2 syfiaste bitwy bez balansu to odnośnie waszej argumentacj
Popieram @Zoodler obecny balans to dno. Grałem w tą grę w latach 2013-2015 po po powrocie w 2025 roku stwierdzam że wszystko to co najlepsze w grze zostało zaniedbane. Dodajecie bzdety żeby nie napisać nic nie istotne G*wno. My naprawdę nie potrzebujemy pierdyliarda samolotów. Chcemy grać i cieszyć się rozrywka. A nie frustrować bo w grze dopieranie jest na poziomie League of Legends.
O pokazywaniu graczy z 15km w zręcznościowym trybie już nie wspomnę. Brak praktycznie możliwość zaskoczenia przeciwnika. Kiedyś tak nie było. Bitwy zręcznościowe dawały fun. Dzisiaj to obiekt frustracji.
Ph4nt0m_Killer, Nie grało się zręcznościowych i się nie gra, tylko tryb realistyczny ma jakikolwiek sens i może znajdą się fani symulacji
Dzizass ale wy narzekacie. I zawsze musicie się dzielić z innymi tymi swoimi głębokimi przemyśleniami. Myślicie że ktoś z twórców tutaj to czyta? Jak macie ból dupy to napiszcie maila i może wtedy ktoś to odczyta. Do takich wywodów są odpowiednie miejsca. Piszecie w takim miejscu a potem zdziwienie że nikt nie reaguje na wasze wywody.
Odśnieżają mapy ale na powietrznych bitwach magiczne latające drzewa nadal są 🤣🤣 szczególnie na mapach z klifami i kanionami, nie ma to jak realistyczna gra 10/10
Złóż skargę