War Thunder background
Tank Football 2023

Panie i Panowie!

Mamy przyjemność zaprosić Was na specjalne wydarzenie piłkarskie War Thunder z czołgami! Doświadczycie przerobionej fizyki interakcji czołgu z piłką, a także nowej dla gry mechaniki bramkarskiej, która pozwoli wam zdobywać punkty misji i awansować poprzez osiągnięcia bramkarskie!

Aby pomóc wam przygotować się do zawodów, od 15 marca (12:00) do 17 marca (11:45) dostępne są wydarzenia treningowe bez zdobywania osiągnięć.

Od 17 marca (12:00) do 1 kwietnia (06:00) codziennie dostępne są mecze piłkarskie: od 12:00-15:00, 17:00-23:00 oraz 1:00-6:00.

Dołącz do meczów 3vs3 dla samotnych graczy lub poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w meczach drużynowych 4vs4. Ruszaj! Skacz! Uderz! Zdobywaj nagrody!

Nagrody

Za każdą bramkę, asystę lub obronę zdobędziesz punkty postępu osiągnięć. Zbierz wymaganą liczbę punktów, aby otrzymać nagrody!

For 10 and 25 points One of football decals

Jedno z piłkarskich oznaczeń
For 50 points “Best striker 2023” decoration

Dekoracja "Najlepszy napastnik 2023"
For 200 points Profile Icon  “Team Tigers driver”

Ikona profilu "Kierowca Zespołu Tygrysów"
For 100 points  Loading screen “Tank Football - Inspiration”

Ekran ładowania "Tank Football - Inspiracja"
For 300 points Coupon for one of the decals:

Kupon na jedno z oznaczeń: baner Zespołu "Smoków" lub baner Zespołu "Tygrysów"
For 400 points Coupon for the football camouflage for the M551: M551: Football camouflage

Kupon na kamuflaż piłkarski dla M551:
"Tygrysy" lub "Smoki"
For 500 points Coupon for one of the golden decorations

Kupon na jedną ze złotych dekoracji:
Rękawica, Piłka lub But

Najlepszych 50 zawodników w tabeli wyników każdego wydarzenia otrzyma tytuły:

• Największa liczba strzelonych bramek — “Najlepszy napastnik 2023”
  • Największa liczba asyst — “Najlepszy skrzydłowy 2023 r.”
  • Najwięcej obron — “Najlepszy bramkarz 2023”

Szczegóły

• Możesz poznać szczegóły każdego zadania i śledzić swoje postępy klikając na swój nick, wybierając "Osiągnięcia → Tank Football".
  • Kupony na oznaczenia banera drużyny, kamuflaże piłkarskie dla M551 oraz kupony na złote dekoracje można sprzedać na Rynku.
  • Gracze PlayStation i Xbox mogą wymienić każdy kupon na 100 obligacji.
  • Nagrody pozostają dostępne do kupienia w oknie Osiągnięć do 3 kwietnia (13:00).
  • Nagrody w grze dla 50 najlepszych graczy w każdej kategorii będą przyznawane do 7 kwietnia.

Zasady meczu

• Mecz obejmuje dwie połowy po 5 min każda. Liczy się tylko czas gry.
  • W przypadku remisu zawodnicy otrzymują dodatkowe połowy po 1,5 min każda. Jeśli po zakończeniu połowy nadal jest remis, żadna z drużyn nie wygrywa.
  • Aby uzyskać wczesne zwycięstwo w meczu 3vs3, należy osiągnąć przewagę 3 bramek.