War Thunder background
Zimowa Piłka Nożna: mecze towarzyskie i turnieje noworoczne

Zima to nie tylko śnieg! Dołącz do zimowych rozgrywek piłkarskich z czołgami i sprawdź nowe funkcje oraz niesamowite doskoki!

Od 26 grudnia 15:00 do 1 stycznia 8:00

Przejmij kontrolę nad specjalnym „czołgiem piłkarskim” i wybierz jeden z dostępnych formatów gry w zakładce „Wydarzenia i turnieje”: solo 3x3 lub drużynowe 4x4 (dostępne również dla pojedynczych graczy).

Czołg piłkarski

Warianty czołgów piłkarskich zostały specjalnie zaprojektowane dla Tank Football. Z tego, co wcześniej można było uznać za opancerzonego potwora, teraz jest prawdziwie sportową maszyną: lekką konstrukcja nadwozia składającą się ze specjalnych stopów, dostrojone wyścigowe podwozie i oczywiście silnik z turbodoładowaniem:

• [ Spacja / LB ] — podskok, pomaga odbić piłkę w powietrzu.
  • [ LPM / RT ] — doskok. Uderzenia są mocniejsze, zarówno w piłkę, jak i przeciwników.
  • [ PPM / LT ] — kamera wycentrowana na piłce.

Regulamin

• W każdym meczu odbywają się 2 regularne 5-minutowe połowy. W przypadku remisu gracze otrzymają 2 dodatkowe tercje po 1,5 minuty każdy. Pod uwagę brany jest tylko czas gry (tak jak mini footballu). Jeśli wynik po dwóch dodatkowych okresach nadal będzie remisowy - żadnemu zespołowi nie zostanie przyznane zwycięstwo.
  • Aby przedwcześnie wygrać mecz w trybie „3 na 3”, musisz mieć przewagę w postaci 3 bramek.
  • Aby przedwcześnie wygrać mecz w trybie „4 na 4”, musisz mieć przewagę 5 bramek.
  • Mecze będą tworzone według systemu „ELO”, który bierze pod uwagę Twoją efektywność.

Noworoczne turnieje

Świąteczne turnieje 4x4 i 5x5 będą rozgrywane w bitwach naziemnych, powietrznych, morskich i mieszanych. Gracze w najbardziej utalentowanych drużynach będą mieli szansę na zdobycie Złotych Orłów, specjalnych tytułów oraz noworocznych oznaczeń.

Dwie społeczności graczy zorganizują niestandardowy turniej w ramach “War Thunder eSports” partner program. Squadron PRO100 przygotował zestawy pojazdów do turnieju AB, z różnymi maszynami. Squadron Cringe Gaming oferuje turniej czołgowy bez uczestnictwa samolotów ze zrównoważonymi ustawieniami pojazdów.

Całkowita pula nagród w serii turniejów to 400 000 Złotych Orłów!