War Thunder background
Zimní fotbal: přátelské zápasy a novoroční turnaje

Zima není jen o sněhových koulích! Připojte se k zimním tankovým fotbalovým zápasům a vyzkoušejte nové funkce, ohromující skluzy a skoky do výšky!

Od 26. prosince 15:00 do 1. ledna 8:00.

Vyzkoušejte speciální „tankový fotbal“ a vyberte si z dostupných herních formátů na kartě „Události a turnaje“: sólo 3x3 nebo skupina 4x4 (k dispozici i pro jednotlivé hráče).

Tankový fotbal

Modely sportovních tanků byly navrženy speciálně pro tankový fotbal. Z toho, co se dříve dalo považovat za obrněné monstrum, nyní máme skutečný sportovní stroj: lehká konstrukce ze speciálních slitin, vyladěný závodní podvozek a samozřejmě přeplňovaný motor:

• [Mezera/LB] - vyskočit, pomáhá odrazit míč ve vzduchu.
  • [LMB / RT] - skluz vpřed. Tvrdě zasahuje jak váš míč, tak vaše protivníky.
  • [RMB / LT] - kamera na míči.

Pravidla a podmínky

• Zápas má v každé hře dva poločasy po pěti minutách. V případě remízy dostanou hráči další dvě prodloužení po 1,5 minutě. V úvahu se bere pouze čistý herní čas (jako v malé kopané). Pokud je výsledek nerozhodný i po dalších dvou poločasech, nezvítězí ani jeden z týmů.
  • Pro brzké vítězství v zápase v režimu „3 proti 3“ musíte mít výhodu 3 gólů.
  • Pro brzké vítězství v zápase v režimu „4 proti 4“ musíte mít výhodu 5 gólů.
  • Zápasy budou tvořeny podle systému „ELO“, který zohlední vaši efektivitu.

Novoroční turnaje

Prázdninové turnaje 4x4 a 5x5 se budou konat v pozemních, vzdušných, námořních a smíšených bitvách. Hráči z těch nejšikovnějších týmů budou mít šanci vyhrát Zlaté orlice, speciální tituly a emblémy z novoroční sady.

Dvě herní komunity uspořádají vlastní turnaj v rámci partnerského programu „War Thunder eSports“ . Svaz PRO100 připravil sestavy vozidel AB turnaj s různými bitevníky a oblíbenými bojovými vozidly. Svaz Cringe Gaming nabízí tankový turnaj bez letadel s vyváženými sestavami vozidel.

Celkový prize pool pro turnaje tvoří 400 000 Zlatých orlic !