Su-7B: nová doktrína
Su-7B byl vyvinutý jako nový typ bitevníku - stíhací bombardér. Sovětský svaz dostane v nadcházející aktualizaci nové bitevní letadlo - první proudový letoun ze slavné bitevní rodiny Suchojů!
8

22. května 2020

DEVBLOG
Typ 93: Lamač bariér a draků
Typ 93 je japonské samohybné protiletadlové vozidlo z 90. let, vyvinuté pro JGSDF jako moderní náhrada za konvenční hlavňová protiletadlová vozidla. Typ 93 do War Thunderu dorazí v aktualizaci Starfighters, kde posílí nejvyšší úrovně japonského stromu bojových vozidel!
4

21. května 2020

DEVBLOG
9P157-2 Chrizantema: proč ne obě dvě?
Stíhač tanků na podvozku BMP-3 vybavený radarem, termální optikou a extrémně účinnými střelami, který navíc dokáže vyslat dvě střely na dva různé cíle zároveň!
12

20. května 2020

DEVBLOG
Tone: Přídí k nepříteli
Tone je vedoucí lodí třídy dvou těžkých křižníků a zároveň jeden z posledních dostavěných křižníků pro japonské císařské námořnictvo - již brzy v nadcházející velké aktualizaci War Thunderu!

20. května 2020

DEVBLOG
F-104 Starfighter: Osedlaná raketa
F-104 Starfighter je dobře známý americký nadzvukový letoun, vyvinutý na počátku studené války společností Lockheed. Již brzy budou mít piloti War Thunderu příležitost skočit do kokpitu tohoto ikonického a unikátního letadla, které do hry dorazí v příští velké aktualizaci na vrchol tech. stromů rovnou několika národů!
9

19. května 2020

DEVBLOG
Attilio Regolo - Zvětšený torpédoborec
Italský lehký křižník z konce války s vynikající mobilitou, avšak slabým pancéřováním - již brzy ve War Thunderu!

19. května 2020

DEVBLOG
Scimitar F.1: Dvoumotorová bestie
Scimitar je dvoumotorový proudový námořní bitevník, vyvinutý koncem 50. let renomovanou konstrukční kanceláři Supermarine. Již brzy dostanou piloti War Thunderu šanci usednout za knipl letadla Scimitar F.1, které se objeví v britském stromě letectva v nadcházející velké aktualizaci.
5

18. května 2020

DEVBLOG
Typ 69-IIG: Asijský pásovec
Již brzy se typ 69-IIG stane novým nejsilnějším čínským prémiovým bojovým vozidlem, které bude na své velitele čekat v nadcházející aktualizaci War Thunderu!
4

16. května 2020

DEVBLOG
Mirage IIIC
Mirage IIIC je první sériová verze jedné z nejslavnějších francouzských proudových stíhaček studené války. Mirage IIIC na svou dobu představoval vrchol leteckých technologií - v nadcházející aktualizaci konečně dorazí do War Thunderu, kde se stane korunním klenotem francouzského stromu letadel!
2

16. května 2020

DEVBLOG
Italské námořnictvo: Balíčky předběžného přístupu
Představujeme dva prémiové balíčky s předběžným přístupem do uzavřeného betatestu italského námořnictva - létající dělový hlídkový člun P 420 Sparviero a torpédoborec Geniere (1942) třídy Soldati.
30

15. května 2020

DEVBLOG
Nová mapa “Kalábrie”: trochu jiná “Itálie”
Přepracovali jsme mapu "Itálie" pro kombinované bitvy, kterou vám nyní chceme představit ve formě mapy "Kalábrie".
6

14. května 2020

DEVBLOG
F3H-2 Demon: Most mezi epochami
F3H Demon je americká námořní stíhačka z počátku studené války, vyvinuta firmou McDonnell Aircraft Corporation jako nástupce letounu F2H Banshee. F3H Demon dorazí do hry v rámci nadcházející velké aktualizace ve formě nového amerického proudového stroje!
3

13. května 2020

DEVBLOG

Soubory cookies

Tento web používá cookies. Pokračováním v užívání stránky vyjadřujete svůj souhlas s jejich používáním.