War Thunder background
Tank Football 2024!

Sportowcy i fani piłki nożnej!

Weź udział w widowiskowym konkursie piłkarskim, który z pewnością zapadnie w pamięć. Bierz udział w meczach piłki nożnej, zdobywaj punkty i odbieraj nagrody!

Aby pomóc Wam przygotować się do zawodów, od 12 marca (12:00) do 14 marca (11:45) dostępne są wydarzenia treningowe, w których osiągnięcia nie będą progresować.

Od 14 marca (12:00) do 1 kwietnia (06:00) codzienne mecze będą dostępne w następujących godzinach: 12:00-15:00, 17:00-23:00 i 01:00-06:00.

Dołącz do innych graczy w turnieju 3 na 3 (solo) lub zbierz drużynę i walcz do ostatniego gwizdka w turnieju 4 na 4 (oddział). Wykorzystaj dostępne w tym trybie wyskoki i przyspieszenia, aby spektakularnie zdobywać punkty i nagrody!

Nagrody!

Za każdą bramkę, asystę lub obronę otrzymasz punkty. Każda nagroda jest przyznawana za określoną liczbę punktów zdobytych podczas meczów w wydarzeniach "Tank Football".

Za 300 punktów

Kupon na jedno z oznaczeń: baner Zespołu "Smoków" lub baner Zespołu "Tygrysów"

image

Za 400 punktów

Kupon na losowy kamuflaż piłkarski M551

Za 500 punktów

Kupon na jedną ze złotych dekoracji: Rękawica, Piłka lub But

Najlepszych 50 zawodników w tabeli wyników każdego wydarzenia otrzyma tytuły:

• Największa liczba strzelonych bramek — “Najlepszy napastnik 2024”
  • Największa liczba asyst — “Najlepszy skrzydłowy 2024 r.”
  • Najwięcej obron — “Najlepszy bramkarz 2024”

Szczegóły

• Możesz poznać szczegóły każdego zadania i śledzić swoje postępy klikając na swój nick, wybierając "Osiągnięcia → Tank Football".
  • Kupony na oznaczenia banera drużyny, kamuflaże piłkarskie dla M551 oraz kupony na złote dekoracje można sprzedać na Rynku.
  • Gracze PlayStation i Xbox mogą wymienić każdy kupon na 100 obligacji.
  • Nagrody pozostają dostępne do kupienia w oknie Osiągnięć do 4 kwietnia (12:00).
  • Nagrody w grze dla 50 najlepszych graczy w każdej kategorii będą przyznawane do 7 kwietnia.

Zasady meczu

• Mecz obejmuje dwie połowy po 5 min każda. Liczy się tylko faktyczny czas gry.
  • W przypadku remisu zawodnicy otrzymują dodatkowe połowy po 1,5 min każda. Jeśli po zakończeniu połowy nadal jest remis, żadna z drużyn nie wygrywa.
  • Aby uzyskać wczesne zwycięstwo w meczu 3vs3, należy osiągnąć przewagę 3 bramek.
Zdobądź PLZ 83-130 w wydarzeniu Inferno Cannon!