War Thunder background
Czołgowa piłka nożna powróciła!

Fani zawodów sportowych marzną w oczekiwaniu na gwizdek sędziego. Wciel się w dowódcę czołgu piłkarskiego i uderzaj na bramkę przeciwników. To jedno z dwóch popularnych wydarzeń, które nie tylko powracają, ale stają się jeszcze lepsze przez możliwość otrzymania cennych nagród!

Od 17:00 11 marca do 6:00 31 marca

War Thunder zaprasza na imprezę „Fiery ball”. Z nagrodami!

Nagrody dla najlepszych graczy

W tym wydarzeniu nagrody będą przyznawane za bramki i asysty. Im więcej punktów zdobędziesz podczas całego wydarzenia, tym więcej nagród otrzymasz!

Srebrne dekoracje za 10, 50 i 100 bramek i asyst.

Kupon na złote dekoracje za 300, 600 i 1000 bramek i asyst.

Kupon na jedno z oznaczeń: Baner drużyny „Smoków” lub Baner drużyny „Tygrysów” za 200 i 400 bramek i asyst.

Kupon na kamuflaż piłkarski dla M551 za 500 i 800 bramek i asyst.

M551: kamuflaż piłkarski „Tygrys”

M551: kamuflaż piłkarski „Smok”

Gracze PlayStation i Xbox mogą wymienić każdy otrzymany kupon na 100 obligacji.

Możesz śledzić swoje postępy, klikając na "Nickname → Osiągnięcia → Fiery ball".

Trening i uczestnictwo

Główny etap rozpocznie się 11 marca o godzinie 17:00. Od tego momentu każda bramka i asysta w tym wydarzeniu przyniesie Ci punkty. Więcej punktów oznacza cenniejsze nagrody.

Przed rozpoczęciem etapu głównego możesz wziąć udział w wydarzeniu treningowym.

„Fiery ball” jest dostępna w wydarzeniach 3x3 (dla losowych graczy, nie w oddziale) i 4x4 (dla oddziałów).

Uczestnictwo jest możliwe w następujących oknach czasowych: 17:00-22:00 oraz 01:00-06:00. Mecze, które już się rozpoczęły, zostaną zakończone nawet po zakończeniu okna gry, a wszystkie zdobyte w nich punkty zostaną zaliczone.

Zasady

• Mecz składa się z dwóch 5-minutowych połów. W przypadku remisu, zawodnicy otrzymują 2 dodatkowe tercje po 1,5 minuty każda. Jeśli po dwóch dodatkowych tercjach nadal jest remis - zwycięstwo nie zostanie przyznane żadnej z drużyn.
  • Aby przedwcześnie wygrać w meczu 3x3, należy osiągnąć przewagę 3 bramek.
  • Aby wygrać przedwcześnie w meczu 4x4, należy osiągnąć przewagę 5 bramek.

Codzienne trofeum

Każdego dnia za pierwsze zwycięstwo w wydarzeniu „Fiery ball” otrzymasz trofeum bojowe z jedną z losowych nagród spośród dostępnych przedmiotów:

• 3-5 uniwersalnych zapasowych użyć
  • Karta bonusowa 20-50% na PB na okres 3-10 bitew
  • Karta bonusowa 20-50% na SL na okres 3-10 bitew
  • Losowy zakład
  • Losowy rozkaz

Możesz śledzić status swojego codziennego trofeum, klikając na Nick → Osiągnięcia → Fiery ball → Codzienna nagroda. Nowe trofeum możesz zdobyć od godziny 17:00 następnego dnia.

Zdobądź PLZ 83-130 w wydarzeniu Inferno Cannon!