War Thunder background
Najlepsi gracze z turniejów minionego weekendu
Uwaga! Artykuł został opublikowany na starszej wersji strony. Mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem na niektórych przeglądarkach.

Każdego weekendu rozgrywamy turnieje, które dostępne są w serwisie TSS. Poznajmy zatem zwycięzców minionego tygodnia!

Turnieje czołgowe

Najlepszym czołgistą w trybie Zręcznościowym został Iron__Duke. W finale zmierzył się z CyPoBbIU_Pycckuu, który zajął drugie miejsce na podium. Na ostatnim szczeblu zawitało dwóch graczy – XO66IT oraz PRAVEDNIK.

Zwycięzcą trybu Realistycznego został _K1LLER_ - pomimo przegranej 7 rundy udało mu się powrócić na zwycięski szlak. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio EvilBambus oraz NaVi_Inspector. Gratulujemy!

Po wygranej w trybie Realistycznym, _K1LLER_ poszedł jeszcze dalej i wziął udział w turnieju Symulacyjnym. Tu również zajął pierwszą pozycję! GaBoXet zajął miejsce tuż za nim, a EvilBambus po raz kolejny zajął podium, tym razem na trzecim miejscu.

Turnieje lotnicze

Zajrzyjmy teraz do turniejów lotniczych. W trybie Zręcznościowym królował _S_t_e_a_l_t_h_. Oprócz niego na podium znalazł się Sta1ker97, który co tydzień udowadnia swoją wartość!

Najbardziej emocjonującym pojedynkiem była dogrywka finałowa! AaronFreeman wielokrotny zwycięzca turniejów symulacyjnych zawalczył z _socolik_, doświadczonym pilotem trybu Realistycznego. Walka była zacięta i ostatecznie obydwaj zajęli drugie miejsce. Zwycięzcą został AnpeJIbka, który nie przegrał ani jednego meczu.

Po zajęciu drugiego miejsca AaronFreeman spróbował sił w turnieju Symulacyjnym. Tym razem udało mu się wygrać! Kolejne miejsca zajęli LoGo_7 oraz Maximus_25

Zdobądź PLZ 83-130 w wydarzeniu Inferno Cannon!