War Thunder background
Najlepsi gracze z turniejów minionego weekendu
Uwaga! Artykuł został opublikowany na starszej wersji strony. Mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem na niektórych przeglądarkach.

Każdego weekendu rozgrywamy turnieje, które dostępne są w serwisie TSS. Poznajmy zatem zwycięzców minionego tygodnia!

Turnieje czołgowe

PeGWHiTe był najlepszym graczem w Zręcznościowym turnieju 1 na 1! Jego ulubionym czołgiem został Tygrys II (H) Sla.16. Tuż za nim uplasował się __ZE_VS__ po przegranym finale.

Najlepszą drużyną został  Team_EPiK, wygrali oni turniej 2x2 w trybie Realistycznym mierząc się ostatecznie z Deja_vu. Mimo przegrania jednej bitwy udało im się zdobyć tytuł zwycięzcy!

W trybie Symulacyjnym wygrali natomiast DYNAMIGHT, a ich dowódca _PeeKaBoo_ został po raz czwarty najlepszym czołgistą turniejów 2017 roku! GOLOD znaleźli się na drugim miejscu, dostając się do finałów po dogrywce.

Turnieje lotnicze

Dywizjon PRO100 może być dumny ze swojego pilota fIip, który wygrał turniej Zręcznościowy 1x1 nie przegrywając ani jednego pojedynku! Lecz najbardziej emocjonująca była walka o drugie miejsce. Gracze Forbidden404 oraz Sta1ker97 walczyli równo do ostatnich sekund i ostatecznie oboje stanęli na tym samym miejscu podium!

Bohaterem Bitew Realistycznych został WindXABK - mimo przegranej z _V3na w ćwierćfinale udało mu się powrócić na szczyt. W finale spotkał się ze zwycięzcą poprzedniego turnieju - ManiacSithMaster.

Liderem turnieju Symulacyjnego został JG154_Fritz, który nie okazał żadnej łaski dla oponentów! Japońskiemu pilotowi Taue udało się zająć drugie miejsce.

Pierwszy turniej 4x4 w trybie Zręcznościowym z łączonymi jednostkami zakończył się w ubiegłym tygodniu. SCORN, FuFuT oraz 100 zajęli odpowiednio trzy pierwsze miejsca na podium. FuFuT doszli do finału bez żadnej straty, lecz to SCORN mimo przegranej w 1/4 finałów udało się zająć pierwsze miejsce!