War Thunder background
“Ohnivý míč” je zpět!

Fanoušci sportovních soutěží strnou v očekávání hvizdu fotbalového rozhodčího. Vžijte se do role velitele fotbalového tanku a zasáhněte soupeřovu branku. Jedná se o první ze dvou oblíbených akcí, které se nejen vracejí, ale jsou ještě lepší a přinášejí hodnotné odměny pro účastníky i vítěze!

Od 11. března 17:00 do 31. března 6:00

War Thunder vás vítá na akci "Ohnivý míč". S cenami!

Odměny pro nejlepší hráče

V tomto případě budou odměny uděleny za góly a asistence. Čím více bodů během celé akce získáte, tím více cen získáte!

Stříbrné dekorace za 10, 50 a 100 gólů a asistencí.

Kupón na zlaté dekorace za 300, 600 a 1000 gólů a asistencí.

Kupón na jeden z emblémů: Prapor týmu „Draci“ nebo prapor týmu „Tygři“ za 200 a 400 gólů a asistencí.

Kupón na fotbalovou kamufláž pro M551 za 500 a 800 gólů a asistencí.

M551: Fotbalová kamufláž "Tygr"

M551: Fotbalová kamufláž "Drak"

Hráči na PlayStation a Xbox mohou vyměnit každý kupón, který obdrží, za 100 Dluhopisů.

Svůj pokrok můžete sledovat kliknutím na „Přezdívka → Úspěchy→ A fiery ball“.

Trénink a účast

Hlavní fáze začíná 11. března v 17:00 SEČ. Od této chvíle vám každý gól a asistence v eventu přinese body. Více bodů znamená hodnotnější odměny.

Před hlavní fází se můžete zúčastnit tréninkové akce.

„Fiery ball“ je k dispozici v 3x3 eventech (pro náhodné hráče, nikoli v týmu) a 4x4 (pro skupiny).

Účast je možná v těchto časových oknech: 17:00-22:00 SEČ a 01:00-06:00 SEČ. Již započaté zápasy budou ukončeny i po skončení herního okna a budou se počítat všechny body v nich získané.

Podmínky

• Zápas má v každé hře dva poločasy po pěti minutách. V případě remízy dostanou hráči další dvě prodloužení po 1,5 minutě. Pokud je výsledek nerozhodný i po dalších dvou poločasech, nezvítězí ani jeden z týmů.
  • Pro předčasné vítězství v zápase 3x3 je nutné dosáhnout tříbrankové převahy.
  • Pro předčasné vítězství v zápase 4x4 je nutné dosáhnout pětibrankové převahy.

Denní trofej

Každý den za své první vítězství v akci „Ohnivý míč“ získáte bitevní trofej s jednou z možných cen:

• 3-5 univerzálních záložních vozidel
  • 20-50% RP booster na 3-10 bitev
  • 20-50% SL booster na 3-10 bitev
  • Náhodná sázka
  • Náhodný rozkaz

Stav své denní trofeje můžete sledovat kliknutím na „Přezdívka→ Úspěchy→ Fiery ball → Denní odměna“. Novou trofej můžete získat od 17:00 SEČ následujícího dne.

Sledujte Air Superiority 2024 a získejte unikátní ceny z Twitch Drops!
Den amerických ozbrojených sil: Oslavujeme s novým emblémem!
Fair Play: květen 2024